Darina Walicová

28. října 51
702 00 Ostrava
Czech Republic
+420 725 033 866

darinawalicova@seznam.cz

O úpravu psů, jsem se začala více zajímat v době, kdy jsem si pořídila fenu plemene anglický kokršpaněl. Jelikož jsme chtěly jezdit na výstavy, návštěva salonu byla nezbytná. Postupem času jsem si techniku stříhání a trimování osvojila a Brigitt si začala upravovat sama. Absolvovala jsem kurz stříhání a úpravy psů a mým vzorem jsou „stříhací profesionálové„ , které jsem poznala během mého života s kokry.

Pejska Vám upravím nejen dle plemenných standardů, ale i dle Vašich přání a momentálních potřeb.

Během stříhání nepoužívám žádné tlumící prostředky!

Vždy se snažím, aby se Váš pejsek u nás během stříhání cítil co jak nejlépe a vy jste pak byli spokojeni a těšili se spolu s ním na další návštěvu

Pár slov o péči vedoucích k oboustranné spokojenosti

Při výběru Vašeho pejska jste jistě zvážili všechny potřeby týkající se jeho následného výcviku, ale i starosti o jeho zevnějšek.

Jakmile se u Vás psí miminko zabydlí, je dobré jej přivykat na pravidelné česání a kartáčování. Starší pejsci si zvykají hůře, avšak nikdy není pozdě.

Pokud chcete pravidelnou péči o srst svěřit do rukou odborníka, mělo vy Vaše štěně absolvovat první „stříhání“ mezi 4 – 6 měsícem. Zvykne si tak na prostředí salonu a procedury spojené s touto péčí.

Interval mezi stříháním by mel být okolo 6 – 8 týdnů. Záleží ovšem na typu a kvalitě srsti a intenzitě domácí péče o srst v době mezi stříháními.

Pokud nebudete chtít, aby součástí úpravy Vašeho miláčka bylo i koupání, fénování a vyčesávání, je třeba, aby byl pejsek před návštěvou rozčesaný, vykoupaný a vysušený. Mokrá, špinavá a zacuchaná srst nejde nijak upravovat a ani stříhat.

Pokud se chystáte s pejskem na výstavu, je nutné mě kontaktovat s dostatečným předstihem kvůli zkonzultování stavu srsti Vašeho čtyřnohého kamaráda. Určitě si přejete, aby se umístil co nejlépe a já se budu snažit udělat vše, co bude v mých silách a možnostech.

Mým přání není pouze spokojený páníček, ale také i jeho spokojený miláček.

Objednávat se můžete telefonicky od 9:00 – 20:00 na tel. čísle 725 033 866 , nebo emailem na mailové adrese DarinaWalicova@seznam.cz

 Těším se na Vás i na vaše psí kamarády.

Darina Walicová