Darina Walicová

28. října 51
702 00 Ostrava
Czech Republic
+420 725 033 866

darinawalicova@seznam.cz

 

 

V naší chovatelské stanici se vrhy plánují především tehdy, pokud si chci sama nechat štěně z vybraného spojení. Mým cílem je chovat zdravé a krásné kokry, s vyrovnanými povahami. 

Naše štěňátka jsou odchovaná v domácím prostředí s ostatními psy, v době odběru jsou plně socializovaná, zvyklá na lidi i na psy, odčervená, očkovaná, čipovaná a nekupírovaná.

Při výběru rodičů zohledňuji především zdraví, povahu ale také exteriér. Výsledky testů jsou uvedeny u každého z nich.

Štěňátka od nás odchází do nové rodiny s očkovacím průkazem, průkazem původu a kupní smlouvou a malou výbavičkou.

Majitelům mých odchovů ráda se vším poradím a pomůžu.

První rok nabízím bezplatnou úpravu. 

Pokud máte zájem o štěně, nebo máte jakoukoliv otázku, neváhejte mne kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, e-mailu, případně na Facebooku!

 

 

Our puppies are raised in a home environment with other dogs at the time of collection are fully socialized to people accustomed to dogs, wormed, vaccinated, microchipped and undocked.

When the parents' choice takes into account not only the exterior, health, but character too. The test results are mentioned at bookmark of each litter.

Puppies coming into a new family with a vaccination card, pedigree and purchase agreement and with small gift from me.I would like to help with everything to new owners of my puppies.

The first year I propose free grooming.

I would like to stay with the new owners in touch and I would be very grateful for any photos, news about their new family member.

 

If you are interested in buying puppy or you have any kind of question, please don´t hesitate to contact us!